یکی از جدیدترین فونت هایی که در وب سایت فونت ایران (FontIran.com) منتشر شده است، فونت فارسی صنعت است، فونت صنعت یک فونت سنگین با وزن بالاست که از قلم های دهه 50 شمسی الهام گرفته است. از این فونت بیشتر می توان در تابلو سازی و ساخت سردر مغازه ها استفاده کرد، این فونت با اینکه یک فونت امروزی و استاندارد است، اما حال و هوای قدیمی و نوستالیژی دارد. در این مقاله میخواهیم این فونت جذاب رو معرفی کنیم.

فونت صنعت

فونت فارسی صنعت به تلاش های شبانه روزی مجید شعرای نجاتی و سرکار خانم شهرزاد اکبری خلق شده است، خانم شهرزاد اکبری سازنده فونت است و آقای نجاتی نیز طراح فونت می باشد. این فونت فارسی در یک وزن طراحی شده است که به نظرم، همین می تواند نقطه ضعف این فونت باشد. چرا که امروزه استفاده از وزن های متعدد فونت در طراحی های گرافیکی بشدت نیاز است. امیدواریم در آپدیت های بعدی وزن های متعددی به این فونت فارسی اضافه شود.

دانلود رایگان فونت صنعت از سایت فونت ایران

یکی از مزیت های فونت صنعت، داشتن حروف جایگزین متعدد است تا شما بتوانید شکل های و متعدد و جذابی از نوشته ها را خلق کنید، همچنین اعداد کاملا فارسی و اختصاصی دارد و کاملا سازگاری بالایی با نوشته های لاتین دارد. شما می توانید این فونت را از سایت فونت ایران به مبلغ 88 هزار تومان برای استفاده شخصی تهیه کنید.

دانلود رایگان فونت صنعت