این فونت برای دانش آموزان دوره ابتدایی از اول دبستان تا پایه ششم مناسب بوده و مورد توجه قرار گرفته است. که با دو نسخه سواد آموز و پیشرفته عرضه شده است که هر کدام برای خود مخاطبینی دارد.

نسخه سواد آموزی: برای افرادی که در پایه های پایین تر قرار دارند وبه بیان دیگر برای دانش آموزانی که پیشینه نوشتاری ندارند این فونت مناسب است چرا که اولا بسیار ساده و زیباست و از طرفی بخاطر زیبایی خاصی که دارد آنها را علاقمند به یاد گیری می کند.

نسخه پیشرفته: برای دانش آموزان پایه های بالاتر است که زمینه نوشتاری را دارا هستند و با دوره ابتدایی در پایه های پایین تر آشنایی دارند.

دانلود رایگان فونت کلاس اول

فونت دست نویس کتب ابتدایی

دلیل انتخاب این اسم برای این فونت این است که فونت دبستان می تواند الگویی مناسب برای یاد گیری خط خوانا باشد و دست خط کودکان را بهبود داده و به معلمین نیز در آموزش بهتر یاری رساند. این فونت با سادگی و زیبایی خاصی که دارد می تواند الگوی مناسب برای دانش آموزانی که حروف الفبا را به تازگی یاد می گیرند باشد تا از همان ابتدای کار با یک دست خط خوش و خوانا آموزش ببینند.

این فونت یک فونت جامع بوده و تمامی حروف فارسی و عربی و اعداد را شامل شده و این به نوبه خود باعث می شود که کاربران بتوانند در تمامی دروس و مطالب مربوط به هر موضوع را به راحتی و خوانایی به دانش آموزان خود ارائه کنند.  دروسی مانند ریاضی و عربی و ادبیات و …

فونت فارسی دبستان توسط آقایان امید امامیان و رضا بختیاری فرد ( طراح فونت محبوب و زیبای لیلا که قبل از این فونت ارائه شده است) طراحی شده است. و ما نیز اطز طرف تمامی کاربرانی که از این فونت استفاده می کنند و رضایت دارند از این دو بزرگوار نهایت تشکر را داریم.

فونت فارسی دبستان

مزیت های فونت دبستان

  • ساده و زیبا
  • مناسب برای دوره ابتدایی
  • دارای دونسخه سواد آموزی و پیشرفته
  • شامل تمامی حروف فارسی و عربی و اعداد
  • مناسب برای تمامی دروس
  • مناسب برای نوآموزان
  • کمک یار معلمین

دانلود رایگان فونت دبستان، فونت نوشته های کتب دبستان