فونت فارسی تیتر زبر یکی از فونت های رایگان و بسیار جذاب فارسی است که حتم دارم شما هم مثل من عاشق زیبایی و جذابیت این فونت خواهید شد. این فونت در اصل یک فونت گرافیکی افکتیو است که بر پایه فونت فارسی تیتر طراحی شده است،فونت مخصوص طراحی متن نمایشی این فونت در یک وزن ارائه شده و مناسب متن ها کوتاه یا متن های نمایشی هست و استفاده از اون در متن های طولانی مناسب نیست. در ادامه بیشتر با این قلم آشنا خواهید شد.

زیبا و جذاب اما رایگان!

فونت تیتر زبر توسط سرکار خانم ملیحه نوازش پور طراحی شده، فونت فونت در قالب یه پروژه دانشجویی زیر نظیر استاد بزرگوار جناب آقای مسلم ابراهیمی و در کارگاه ایشان طراحی شده است. مسلما برای تهیه این فونت تلاش های خیلی زیادی انجام شده و چه جالب که رایگان عرضه شده است! فونتی که اگر پولی هم بود من خودم خرید میکردم، از هر دو عزیز بسیار ممنون و متشکریم، انشالله شاهد نمونه کارهای بیشتری از سرکار خانم نوازش پور باشم، امید است نسخه آپدیت این فونت نیز ارائه شود و وزن های متعددی بهش اضافه بشه که اگه اینطوری باشه که واقعا میتونه توی طراحی شاهکار بکنه!

فونت نمایشی فارسی ، فونت درشت فارسی ، فونت بولد فارسی

مزیت های فونت تیتر زبر

  • طراحی بسیار جذاب و دوست داشتنی
  • طراحی شده بر پایه فونت رایگان تیتر
  • بصورت رایگان عرضه شده است
  • دارای اعداد کاملا فارسی
  • مناسب برای متن های نمایشی و مفهومی و بنر های تبلیغاتی و کارهای فرهنگی

از مهمترین معایب فونت تیتر زبر هم میشه به تک وزن بودن اون اشاره کرد، کاش این فونت حداقل در 3 وزن ارائه میشد تا دست طراح برای استفاده از این فونت باز تر بود.

بهترین فونت های رایگان فارسی