فونت لیلا یکی از فونت های دست نویس می باشد و از فونت های دسنویسی بحساب می آید که بسیار کامل بوده و تمامی حروف و اعداد و حتی بسیاری از علائم را نیز در بر می گیرد این فونت که توسط آقای بختیاری ارائه شده است کاربران را به یاد دست خط های زیبایی می اندازد که نویسنده آن علاوه بر خوش خط بودن سرعت بالایی را در نوشتن دارد.

فونت لیلا با داشتن ریز کاری های ماهرانه که اثر خودکار را در طراحی خود نمایان می کند بنظر بسیاری از کاربران برای طراحی کارت های تبریک و یا نوشتن دل نوشته بدلیل طراحی خاص خود بسیار مناسب بوده و صمیمیت را نیز با خود به همراه دارد.

دانلود فونت دست نویس لیلا

آقای رضا بختیاری طراح این فونت می فرمایند: ” قلم (فونت) لیلا بر اساس الگو برداری از  دست‌خط خواهرم طراحی شده و تلاش شده تا با بررسی و الگوبرداری از جزوه ها و نوشته‌های وی، و با توجه به حرکت سریع دست، تغییرات ضخامت خط و حرکت‌های خودکار بازنمایی شده تا متون تحریر شده با ین فونت حالت مصنوعی به خود نگیرد.و از طرفی با استفاده از ترکیبات و جای‌گزین‌های متنوع  از تکرار زیاد فرم‌ها جلو گیری شده است و در نوشتن حس بداهگی را القا می‌کند. طراحی لیلا سال ۸۷ آغاز شد و وزن Regular آن در سال ۹۳ پایان یافت، لیلای Light و Bold در سال ۹۵ طراحی و اجرا شد.”

دانلود رایگان فونت دست نویس

فونت لیلا، دانلود فونت فارسی لیلا، فونت دست نویس فارسی

راهنمای نصب فونت لیلا

برای نصب فونت لیلا کافیست ، بعد از اکسترکت کردن فایل زیپ دانلود شده از سایت، فایل فونت را با دوبار کلیک باز کرده و بر بروی دکمه نصب کلیک کنید و یا میتوانید فایل فونت را در پوشه FONTS واقع در پوشه ویندور درایو C کپی کنید و یک بار برنامه فتوشاپ یا وورد و یا هر نرم افزار گرافیکی دیگری که دارید را بسته و دوباره باز کنید . از فونت لیلا لذت کافی را ببرید .

دانلود رایگان قلم لیلا، محبوب ترین فونت دست نویس فارسی