در این مقاله می خواهیم در مورد فونت بی نظیر، جذاب و خاصی به نام فرزاد صحبت کنیم فونت فرزاد ترجمه فونت های دست نویس به حساب می آید باید و در گروه بندی فونت ها نیز در این دسته قرار میگیرد.

محبوب ترین فونت دست نویس و دست خط فارسی

این فونت چون بر گرفته از دست نویس می باشد دارای حال و هوایی صمیمی و خودمانی می باشد و به تبع آن متونی که با آن تحریک میشوند روند این روحیه خودمانی را به خواننده القا می کند و این امر باعث می شود که در نوشتن متونی که نویسنده سعی دارد خود را در کنار خواننده ها قرار دهد و یا به عبارت دیگر خواننده هنگام خواندن متن متن احساس کند که نویسنده را می شناسد، اذین فونت زیبا یعنی فونت فرزاد استفاده شود.

طراحی این فونت به نکات ظریفی دقت شده است که از جمله آن می‌توان حرکت چرخشی قلم و همچنین این در نقطه گذاری های سه تایی که در بالا و پایین حروف مانند چه و شین جهت حرکت قلم قلم به زیبایی نمایان است و همچنین این پسوند خود را اسیر خط نکرده و مانند دست خط های طبیعی برخی مواقع در بالای خط و حتی در نوشتن بعضی از حروف قسمتی از هر در زیر خط قرار می گیرد به عنوان مثال در حرف سین و شین دندانه سوم پایینتر از زندانه ی اول تشکیل می شود.

اگه عاشق طرح های هنری و جذاب هستید و اگه کارتون طراحی هست به شما توصیه میکنم این فونت جذاب و دوست داشتنی رو از دست ندین، البته برای اینکه بتونید از این فونت استفاده بکنید باید نرم افزار قلم برتر رو هم داشته باشید، یعنی قابلیت استفاده مستقیم توی فتوشاپ رو نداره، برای خرید این نرم افزار می تونید به سایت maryamsoft.com مراجعه کنید.

دانلود بهترین فونت دست نویس فارسی 

دانلود قلم دست نویس فرزاد

دانلود رایگان فونت فرزاد

همچنین این فون طوری طراحی شده است که با وجود اینکه که حروف به وضوح دیده می شوند اما فاصله بین حروف حروف کم بود و همچنین حروف سعی شده است که فشرده تر نوشته شود و خود این امر باعث شده سلامتی اونی که با فونت فرزاد تایپ می شوند جای کمتری گرفته و در صورت چاپ در مصرف کاغذ صرفه جویی شود.

طراح قلم فرزاد آقای فرزاد حسن زاده می باشد در این مقاله فرصت را غنیمت شمرده و از ایشان بابت طراحی این فونت زیبا و هنرمندانه کمال تشکر را داریم و سلامتی و موفقیت روز افزون را برایشان آرزومندیم. قیمت فونت فرزاد برای حالت یک کاربری آن در حدود ۱۰۰ هزار تومان بوده و با توجه به طراحی ها و کارهایی که با این فونت فوق العاده می شود انجام داد، قیمت مناسبی به نظر می رسد.

بهترین فونت دست نویس فارسی ، بهترین فونت دست خط فارسی ، فونت فرزاد