فونت شکسته 96 از بهترین و محبوب ترین و زیباترین فونت های فارسی به حساب می آید. هر شخصی که هنرمند باشد و شاید بهتر است بگوییم هر شخصی که علاقه مند به هنر باشد به طور کلی هر ایرانی مجذوب زیبایی فونت شکسته خواهد شد. همه ما وقتی به یک متن با فونت شکسته 96 نوشته شده باشد نگاه می کنیم ناخودآگاه به یاد اشعار زیبای فارسی میافتیم.

بهترین فونت خطاطی فارسی

این فونت که برگرفته از فونت نستعلیق و شکسته نستعلیق می باشد هم شامل زیبایی های فونت نستعلیق بوده شامل چشم نوازی راحت نگاری‌های فونت شکسته نستعلیق می باشد اما فونت شکسته 96 نه خود را محدود به قوانین محدودیت های خاص فونت نستعلیق کرده و نه این که سخت خوانی فونت شکسته نستعلیق در متون تحریری با فونت شکسته 96 به چشم می خورد.

این فونت برای تحریر اشعار و دیوان اشعار و همچنین متون عاشقانه، نامه های احساسی و همچنین در کارت تبریک ها و پوستر ها میتواند به زیبایی جلوه نمایی نماید. طراح این فونت زیبا متاسفانه نامعلوم بوده و یا بهتر است بگوییم ما نتوانستیم طراح ان را پیدا کنیم اما هر کسی که هستند و هر جا که هستند ما برایشان آرزوی موفقیت و شادکامی داریم. و از کاربران سایت می خواهیم در صورتی که از هر راه آن مطلع هستند در کامنت ها برای ما بنویسند تا ما نیز با ویرایش این متن بتوانیم هرچه بیشتر از این هنرمند گردانی کنیم.

بهترین فونت خوشنویسی شکسته فارسی

قیمت قلم شکسته ۹۶ در وب سایت‌های مربوط به فونت در حدود صد هزار تومان می باشد. اکثر کاربرانی که این فونت را خریداری می کنند اغلب در زمینه‌ های طراحی کارت های تبریک و یا پوستر های احساسی فعالیت داشته و یا این که به تحریر اشعار و متون ادبی مشغول هستند. اما به نظر بنده داشتن فونت زیبا در بین فونت های موجود در کامپیوتر هزینه اضافی نبوده بلکه باعث خواهد شد در مواقع لزوم شما بهترین طراحی ها را داشته باشید.

دانلود رایگان فونت خوشنویسی فارسی زیبا